« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ayman şoku

Diyarbakırspor'da sakatlanan Ayman'ın arka adalesinde yırtık tespit edilirken, bu oyuncunun Eskişehirspor maçında görev alamayacağı bildirildi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Geçen hafta Diyarbakır Atatürk Stadı'nda oynanan Kasımpaşa maçında  sakatlanan ve tedavi için Ankara'ya gönderilen Ayman'ın yapılan kontrolde, arka  adalesinde yırtık oluştuğu belirlendi. Böylece Diyarbakırspor'un cumartesi günü  deplasmanda oynayacağı Eskişehirspor maçında kart cezalıları Tolga ve Bessam'ın  yanı sıra Ayman da forma giyemeyecek.

“PUAN İÇİN GİDİYORUZ”

Sportif direktör Mehmet Budakın, Tolga, Bessam ve Ayman'ın Eskişehirspor  maçında oynayamayacak olmasının kendileri için büyük bir eksiklik olduğunu ifade  ederek, şöyle konuştu: “Eskişehir'de 3 önemli oyuncumuzu oynatamayacağız, ancak biz bir ekibiz.  Bu oyuncuların yerine oynayacak oyuncularımıza da güveniyoruz. İlk yarının son  maçını önemsiyoruz. Bu nedenle dün Ankara'ya gelerek Gökçe Tesislerinde ilk  idmanımızı yaptık. Bugün yapacağımız çalışmanın ardından karayoluyla Eskişehir'e  geçeceğiz. Rakibimiz güçlü ancak biz de iyi bir ekibiz. Futbolcuların  çalışmalardaki performansı bizi umutlandırıyor. Tüm sorunları Diyarbakır'da  bıraktık. Oyuncularımızın tek hedefi cumartesi günkü maçta iyi oyun  sergilemektir.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz