Gündem Haberleri

  Aylin kararını veriyor

  Hürriyet Haber
  01.02.2011 - 17:29 | Son Güncelleme:

  Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek.

  Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde;               

  Balıkçının Osman'ı kurtarması ve annesinin evine getirmesiyle dengeler değişmeye başlamış, Cemile'nin başına gelenleri daha yakından gören balıkçı ona yardım etmek istemişti.                           

   Önce bir file dolusu balık getirip, Cemile evde olmadığı için fileyi kapıya asmıştı. Tesadüf ki aynı gün Ali de eve çerçeve taktırmak için gelmişti. Kapıdaki balıkları gören Ali, balıkçının ilgisinden rahatsız olmaya başlamıştı.   

  Ali ertesi gün Osman'ın hayatını kurtaran balıkçıya teşekkür etmek için yola koyulmuştu. O esnada Cemile de boşalan balık filesini iade etmek için balıkçının yanındaydı. Balıkçı, Cemile'ye birlikte iş yapma teklifinde bulundu. Balık halinde minik bir dükkan açacaktı. Cemile de onun tutuğu balıkları satacaktı. Cemile bu teklifi hemen kabul etti. Tam çıkıyordu ki kapıda Ali ile karşılaştılar. Ali'nin kuşku dolu bakışları kıskançlığın yeniden su üstüne çıktığını gösteriyordu.

  Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde ise ;    

  Cemile ve balıkçının yakınlaşmasından rahatsız olan Ali Kaptan beklenmedik bir hamle yapacak. Caroline'in planları bir bir bozulurken, Ali Kaptan yaptığı hataların farkına vararak, ailesini geri kazanmaya çalışacak.        

  Zor yaşam koşullarından bunalan Aylin ise hayatıyla ilgili önemli bir karar verecek.. 

  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV    

            

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı