KAYSERİ HABERLERİ

Aylık Takip Ve Koordinasyon Toplantısı Vali Düzgün Başkanlığında Gerçekleştirildi

IHA
23.10.2015 - 10:58Son Güncelleme :

ATAK TOPLANTISI

IHA

Vali Orhan Düzgün başkanlığında kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet ve yatırımlarının takip ve koordinasyonunu sağlamak amacıyla her ay yapılan Aylık Takip ve Koordinasyonun (ATAK) Ekim ayı toplantısında 8 ayrı başlıkta gerçekleştirilen kamu çalışması detaylarıyla birlikte ele alındı.
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Ekim ayı Aylık Takip ve Koordinasyon (ATAK) Toplantısı’na Vali Yardımcıları Erdoğan Aygenç, Mehmet Emin Avcı, Baha Başçelik, Gökhan Azcan ve Mehmet Aktaş, Sarıoğlan Kaymakamı Hasan Doğan, Karayolları ve Vakıflar Bölge Müdürleri ile İl Gençlik Hizmetleri ve Spor, İl Kültür ve Turizm, İl Yazı İşleri, İl Sosyal Etüt Proje, İl Planlama, Kredi Yurtlar Kurumu müdürleri katıldı.
Vali Düzgün, toplantının açılışında, kentteki kamu yatırımlarının planlandığı gibi devam etmesinin memnuniyet verici olduğunu belirterek, kamu kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılması için yapılan yatırımların takipçisi olunmalı uyarısında bulundu.
Vali Düzgün, özellikle Vakıflara ait kültür varlıklarının korunması noktasında yöneticilerden tedbir almalarını isteyerek, tarihi değerlerin gelecek nesillere aktarılması noktasında hassasiyet gösterilmesi talimatını verdi.
Vali Düzgün, konuşmasının ardından, toplantı gündeminde yer alan ve kamu kurum ve kuruluşlarınca Kayseri ili genelinde yürütülen yatırım, hizmet ve çalışmaların yanı sıra yapılması planlanan projeler konusunda bilgiler aldı.
Toplantıda, yapımı tamamlanan ve yapılması planlanan gençlik merkezleri, Karayolları çalışmaları, yapımı devam eden spor yatırımları, Avrupa Birliği (AB) Hibe fonlarından faydalanan projeler, Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından 2015 yılında restorasyonuna başlanacak, devam eden ve planlanan projeler, Kayseri geneli turizm yönlendirme ve tanıtım levhaları, Suriyeli misafirlere yönelik yapılan çalışmalar ve sunulan hizmetler ve ildeki öğrenci yurtlarının durumu kapsamlı bir şekilde ele alındı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Aylık Takip Ve Koordinasyon Toplantısı Vali Düzgün Başkanlığında Gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 10 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aylık Takip Ve Koordinasyon Toplantısı Vali Düzgün Başkanlığında Gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:58
 • Guneş
  07:43
 • Öğle
  12:45
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:26
 • Yatsı
  18:59
Sayfa Başı