« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aykut Kocaman'dan Aziz Yıldırım'a cevap

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe'ye 3-0 yenildikleri kupa maçını değerlendirirken, "Aziz Yıldırım ile aranız neden açık?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında sahasında Fenerbahçe'ye 3-0 yenilen Torku Konyaspor'un teknik direktörü Aykut Kocaman, şu andan itibaren kendileriyle alakalı turla ilgili çok fazla konuşmalarının bir anlamı olmadığını söyledi.

Kocaman, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, maça çıkarken iki takımın da avantajlı bir skor yakalamak istediğini ifade etti.

Golü kalelerinde gördükleri ana kadar oyunun istediği gibi gittiğini belirten Kocaman, "İsteğimiz şekilde giderken bir anda ani bir atakla gölü kalemizde gördük. İlk golü telafi edilebilecek bir durumdu ancak ikinci gol yıkıcı oldu. Şu andan itibaren bizim turla ilgili çok fazla konuşmamızın bir anlamı yok. Gerçekçi olmakta fayda var. Ligdeki pozisyonumuzu bu maçın yaralamaması için hemen yaralarımızı sarmaya çalışacağız." diye konuştu.

"HİÇ YANITLAMAYA GEREK YOK"
"Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile aranız neden açık?" sorusu üzerine Kocaman, şu cevabı verdi:
"Bilmiyorum, yorum yapmak da istemiyorum. Futbolculuğumdan bugüne kadar zaman zaman hatalarımız oldu ve olacaktır da. Hatasız hiçbir insan yok. Ama şuna hep dikkat etmeye çalıştım. Buna da özen gösterdim. Zaman zaman serzenişlerde bulunsak da halkın sarsılmaz sağ duyusuna hep güvendim ve kendimi oraya teslim ettim. O nedenle hiç yanıtlamaya gerek yok’."

"FENERBAHÇE-GALATASARAY FİNALİ İSTENİYOR"
Bir basın mensubunun "Hakem Tolga Özkalfa'nın yönetimini nasıl buldunuz?" sorusunu Kocaman, "Tolga Özkalfa adil bir yönetim göstermedi. İlk yarı için bunu net söylüyorum. İkinci yarı için toparlamaya çalıştı ama iş işten geçmişti. Belki beklenen ve istenen bir şey. Fenerbahçe-Galatarasay finali gözüküyor." diye yanıtladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz