GeriSpor Aykut’a hakkımı helal etmiyorum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  27
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aykut’a hakkımı helal etmiyorum

Aykut’a hakkımı helal etmiyorum
refid:15131853 ilişkili resim dosyası

Gana Milli Takımı’nın kalecisi, Ankaraspor’da hocalığını yapan Aykut Kocaman için, “O insanın yüzüne güler, perdenin arkasında farklı bir görüntüye bürünür” yorumunu yaptı.

GALATASARAY’a henüz çocuk denecek yaşlarda geldi. Türk vatandaşı olup Faruk Gürsoy adını aldı. Sarı kırmızılı takımın yanı sıra ülkemizde birçok takımın formasını giyen ve çok iyi derecede Türkçe konuşan Richard Kingson, Dünya Kupası’nda Gana Milli Takımı’nın formasını başarıyla giydi. Almanya maçında Mesut Özil’in golüne ve takımının yenilmesine engel olamayan Kingson’a telefonla ulaştık. Bir sorduk, bin ah işittik.

G.Saraylı yöneticilere ve Ankaraspor’da forma giydiği dönemde hocalığını yapan F.Bahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman’a sitem eden tecrübeli kaleci, “Aykut’a hakkımı helal etmiyorum” dedi. Ve şunları söyledi: “O zamanki menajerim Mehmet Şen, benden kurtulmak için ‘Asker kaçağısın. Seni tutuklyacaklar’ dedi. Oradaki hocam Aykut Kocaman insanın yüzüne güler ama perdenin arkasında farklı bir görüntüsü vardır. Ona çok ama çok kızgınım. Hakkımı helal etmiyorum.”

Löw beni tebrik etti

RİCHARD Kingson, Almanya Milli Takımı’nın hocası Joachim Löw’ün maçtan sonra yanına gelerek kendisini tebrik ettiğini söyledi. Alman teknik adamın kendisinden övgüyle söz ettiğini anlatan Kingson, “Bana ‘Afrika’nın en iyi kalecilerinden birisin. Böyle devam edersen daha iyi yerlere gelirsin’ dedi. Bu sözleri beni çok mutlu etti, gururlandırdı” dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle