Ege Haberleri

EGE

  'Aykırı Kumpanya' tam not aldı

  Nilüfer KANDIRMIŞ / BODRUM
  19 Aralık 2014 - 01:28Son Güncelleme : 16 Aralık 2014 - 11:05

  AYKIRI Sorular isimli televizyon programıyla tanınan Enver Aysever'in hazırlayıp sunduğu Aykırı Kumpanya, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde seyirciyle buluştu. Yakın döneme ait sosyal ve siyasal konuların mizahi bir dille sahnelendiği gösteri sonunda Aysever, okurları için kitaplarını da imzaladı.

  Yakın geçmişi şekillendiren sosyal ve siyasal olayları şiirle, edebiyatla, müzikle ve kayda geçmiş görüntülerle canlı bir belgesel tadında sahneye taşıyan Enver Aysever, Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi'nde Enver Aysever'le Aykırı Kumpanya isimli gösterisini sahneledi. Aysever'in yazıp yönettiği iki perdeden oluşan oyunu; ünlü müzisyen İskender Paydaş, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen'in de aralarında bulunduğu yaklaşık 300 kişi izledi.
  Aykırı Kumpanya tam not aldı
  Çiğdem Erken'in piyanoyla eşlik ettiği gösteride Aysever; zaman zaman orkestradaki davulun da başına geçti. Güncel olayların hicivle anlatıldığı, siyasilerin esprili dille eleştirildiği gösteri iki saat sürdü. Oyunu izleyenler gösteriyi uzun süre alkışladı. Gösterinin ardından Aysever, okurları için kitaplarını imzaladı.
  Aykırı Kumpanya tam not aldı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı