Ege Haberleri

EGE

  AYIP ETTİLER

  Ergin KARATAŞ - DHA
  21 Haziran 2013 - 00:00Son Güncelleme : 20 Haziran 2013 - 12:28

  GÖZTEPE’de 2. Lig’de oynamayı düşünmediklerini bildiren Ali Kuçik ile Furkan’ın tavırları, yöneticileri çılgına çevirdi.

  Haber yollanmasına rağmen görüşmeye gelmeyen iki futbolcu telefonlara da çıkmazken, menajerleri Batur Altıparmak üç kez söz vermesine rağmen mazeret bildirerek yönetimle biraraya gelmedi. Beşiktaş’tan 275’er bin TL ödenerek alınan ikiliden Ali Kuçik’e 350, Furkan’a 300 bin TL bonservis bedeli biçen yönetim, bu oyunculardan alacaklarını silmelerini isteyecek.

  VELİ’den 250, Ramazan, Dilaver, Ergin’den 200, Ferhat, Kazım ve Orhan’dan 150’şer bin TL bonservis isteyen yönetim, bazı oyunculara iyi niyet indirimi yapacak. Futbol Direktörü Özgür Zengin, “Örneğin, şanssız bir sezon geçiren kaleci Ferhat’a alacaklarına karşılık bonservisini verebiliriz. Dilaver’i kalması için iknaya çalışıyoruz. Ama Ramazan, Orhan, Ali Kuçik ve Furkan’da iyi niyet yok. Kimse Göztepe’den büyük değil. Gitmek isteyen bedelini getirecek” dedi.

  Güney Göztepe’de

  GÖZTEPE, Hatayspor’un başarılı sol kanat oyuncusu Güney Atılgan’la kesin anlaşmaya vardı. Bonservisiyle alınan 25 yaşındaki futbolcu önümüzdeki günlerde imzaya gelecek. 4 futbolcuyla daha kesin anlaşmaya vardıklarını belirten Özgür Zengin, “İsimleri cuma günü açıklayacağız” dedi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı