Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ayhan'ı bize verin

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Antep, Beşiktaş'ta kadroya giremeyen yıldız futbolcuya talip oldu.

Kırmızı siyahlı kulübün başkanı Celal Doğan, eski oyuncularına kapılarının açık olduğunu belirterek, ‘‘Biz Beşiktaş yönetimine teklifimizi yaptık. Onlardan yanıt bekliyoruz’’ dedi. Beşiktaş'ın ise Ayhan'a karşılık G.Antepspor'dan Fatih'i istediği öğrenildi.

Teklif götürdü

G.Antepspor, Beşiktaş'ta kadroya giremeyen eski futbolcusu Ayhan Akman'ı geri istiyor. Kırmızı siyahlı kulübün başkanı Celal Doğan, üç sezon önce 8.5 milyon dolarlık bonservis ücreti karşılığında Beşiktaş'a verdikleri, ancak burada tutunamayan Ayhan'ı almaya hazır olduklarını belirterek, siyah beyazlı yöneticilere teklif götürdü.

Kapımız açık

Celal Doğan, Ayhan gibi bir futbolcuya kapılarının her zaman açık olduğunu belirterek şunları söyledi: ‘‘G.Antepspor'da yıldızı parlayan bu oyuncuyu transfere hazırız. Beşiktaş Yönetimi'ne teklifimizi yaptık. Kendilerinden yanıt bekliyoruz. Eğer satmaya karar verirlerse G.Antepspor olarak bu transfere hazırız.’’

Fatih takası

Edinilen bilgilere göre Beşiktaş, G.Antepspor'un renklerine bağlamak istediği Ayhan Akman'a karşılık, kırmızı siyahlı ekibin golcüsü Trabzonspor'dan transfer ettiği Fatih Tekke'yi talep etti. Ancak G.Antepsporlu yöneticiler bu takasa sıcak bakmadıklarını söylediler. Ayhan'ı para karşılığında transfer etmek istediklerini ifade ettiler.

Ayhan: Onur verici

Beşiktaş'ta bu sezon kadroya girme şansı bulamayan Ayhan, siyah beyazlı formayı giymek için şansını sonuna kadar zorlayacağını ancak başarılı olamaması halinde başının çaresine bakmak zorunda olduğunu belirtti. Ayhan, ‘‘Eski kulübüm G.Antepspor'un beni istemesi onur verici bir olay. Eğer yöneticiler anlaşırsa G.Antepspor'da oynayabilirim’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz