Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ayhan Milli Takım'a alınmalı

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME
Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Ersun Yanal'a gönderme yaparken, "Ayhan gibi bazı oyuncuların performansı sanıyorum Milli Takımlar Teknik Direktörü'nün dikkatini çekmiştir" dedi.

G.SARAY ile İstanbulspor arasında yapılan lig maçını izleyen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, karşılaşmada Galatasaray'ın bariz bir üstünlüğü olduğunu belirterek, "3-0 kazandılar, tebrik ediyorum" dedi.

Maçtan sonra soruları yanıtlayan Şahin, G.Saray'da bazı oyuncuların daha üstün performans sergilediğini ifade ederek, "Sanıyorum Milli Takımlar Teknik Direktörü'nün de dikkatini çekmiştir. Tabii ki takdir teknik heyetindir" diye konuştu.

Bir basın mensubunun "Hakan Şükür'ü mü kastediyorsunuz?’ şeklindeki sorusuna Şahin, "Hayır. Ayhan'ın bugün (dün) çok güzel oyun sergilediğini, böyle devam ederse milli takıma kadar ilerleyebileceğini düşünüyorum" yanıtını verdi.

Öte yandan karşılaşmanın oynandığı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda dün toplantı yapan İstanbul Olimpiyat Oyunları Hazırlık ve Düzenleme Kurulu, İstanbulspor-Galatasaray maçını seyretti. Kurul üyeleri, karşılaşmayı protokol tribününde izledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler