« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ayhan Akman: Şampiyon olacağız

Galatasaray’ın tecrübeli futbolcusu Ayhan Akman, sezon başında geçirdiği sakatlığın kendisini olumsuz etkilediğini, ardından gelen cezanın da form tutmasını engellediğini söyledi. Bu eksiğini en kısa zamanda gidereceğini belirten Ayhan, "Kalan haftaları kayıpsız geçip, şampiyon olmak istiyoruz" dedi.

Kadir ÇETİNÇALI / İSTANBUL
SON GÜNCELLEME
Ayhan Akman, sakatlığı geçtikten sonra eski performansına kavuşmak üzereyken 3 maçlık bir ceza aldığını ifade ederek, "Sakatlığım geçtikten sonra, ilk devrenin son haftalarına doğru oynama fırsatı buldum. Tam form tutuğum dönemde, devre arası ve 3 maçlık ceza beni olumsuz etkiledi. Gaziantepspor maçı ile formama tekrar kavuştum. İyi de oynadığımı düşünüyorum. İyi çalışıyorum. Ekstra antrenmanlar yapıyorum. Eski formuma hala kavuşamadım. Bunu da maç oynadıkça aşacağım. Maç eksiğimi kapatacağım" diye konuştu.

Sarı - kırmızılı takımın Sivasspor ile yapacağı karşılaşmaya da değinen Akman, "Sivaspor ile haftasonunda zor bir maç yapacağız. Tahmin ediyorum ki, Sivas’ta kar olacak. Ama herşeye rağmen oraya kazanmak için gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Her maça kazanmak için çıktıklarını da vurgulayan tecrübeli futbolcu, "Kalan haftaları kayıpsız geçip, şampiyon olmak istiyoruz. Bütün konsantremizi bu yönde yapıyoruz. Rakiplerimizin ne yaptığından çok, bizim ne yaptığımız önemli" diyerek sözlerini tamamladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler