« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydınspor isyanda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Tansel Önder, Nazilli galibiyetine rağmen Hakem Çınar'a ateş püskürdü. Hamdi ve Erdinç'e haksız yere kırmızı kart gösterildiğini öne süren Önder, ‘‘Artık yakamızı bırakın’’ dedi.

PATLADI

Aydınspor, yerel derbide Nazillispor'u 2-1'lik skorla geçerek rakibinin hızını keserken, Başkan Tansel Önder, galibiyete rağmen Hakem İbrahim Çınar'a ateş püskürdü. Çınar'ın Hamdi ve Erdinç'e haksız yere kırmızı kart göstererek böylesine önemli bir maçta kendilerini 9 kişi oynamaya mahkum ettiğini söyleyen Önder, ‘‘Artık hakemler yakımızı bıraksın’’ diye konuştu.

DOKUZ KİŞİ

Nazillispor önünde 9 kişiyle de olsa galip gelmelerinin Aydınspor'un gücünü ortaya koyduğunu kaydeden Başkan Önder şöyle devam etti: ‘‘Her türlü engellemeye rağmen anlamlı bir zafer kazandık. Futbolcularım eksik kaldığımız dakikalarda yüreklerini sahaya koyarak adeta ikişer kişilik oynadılar. Böyle mücadele ettiğimiz sürece Aydın'ın sırtı yere gelmez.’’

BÜYÜK DESTEK

Tribün desteğinin her geçen hafta arttığına dikkat çeken Başkan Tansel Önder, Nazillispor maçında seyircinin 12. oyuncu gibi yanlarında yer aldığını söyledi ve taraftarlara teşekkür etti. Öte yandan hafta içinde 150'şer milyon lira olarak açıklanan galibiyet primine maçtan önce zam yapan Önder, ödülü 250'şer milyon liraya çıkardı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler