« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydınspor 1923 maç saatinin değiştirilmesini istiyor

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923'ün profesyonel şube sorumlusu Tunç Erlaçin, Çanakkale Dardanelspor ile oynayacakları ligin ilk maçının saatinin değiştirilmesi için Futbol Federasyonu'na müracaat edeceklerini bildirdi.

AA
SON GÜNCELLEME

Erlaçin yaptığı açıklamada, sezonun ilk lig maçını Çanakkale Dardanelspor ile 8 Eylül Pazar günü 16.00'da, Aydın Adnan Menderes Stadı'nda oynayacaklarını anımsattı. Maç saatinde hava sıcaklığının 35 dereceden aşağı olmayacağını ifade eden Erlaçin, Futbol Federasyonu'na maç saatinin en azından 17.00'ye alınması için başvuruda bulunacaklarını belirtti.

Erlaçin, şöyle konuştu: "Futbol Federsyonunun programı Türkiye'nin her yerinde aynı ama hava şartları farklı. Erzurum'da da Aydın'da da maç saatinin aynı olması yanlış. Futbol Federasyonu'ndan anlayış bekliyoruz. Çanakale Dardanelspor yöneticileri de aynı görüşte. İki kulüp olarak federasyona talebimizi ileteceğiz. Aksi halde taraftara da futbolculara da yazık. Eğlenmek için maça gelenlere bilerek işkence çektirmeyelim.
Bunları da Beğenebilirsiniz