DÜZCE HABERLERİ

Aydınlatma Tamam

IHA
04.07.2015 - 11:34Son Güncelleme :

DÜZCE ORMAN İŞLETME BAHÇESİNDE Kİ AYDINLATMA İŞİ TAMAMLANDI.

IHA

Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Yerleşkesinde aydınlatma çalışmaları tamamlandı.
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü’nce yapımına başlanan, İşletme Müdürlüğü İdare Binası, lojmanlar, araç ve iş makinaların bulunduğu garaj alanını da kapsayan yaklaşık 60 ben metrekarelik alanın ana güzergah aydınlatma çalışmalarının 1. etabında toplam 20 adet 7 metrelik Set Konsol galvaniz aydınlatma direği ile sodyum buharlı yeni tip armatör monte edilerek geçtiğimiz günlerde kullanılmaya başlandı.
Ara sokaklar ile bina girişleri ve oyun alanlarını kapsaması planlanan 2.Etap aydınlatma çalışmaları da tamamlanarak hizmete sunuldu. Ara sokak aydınlatmalarında dekoratif sokak lambaları kullanıldı.
İşletme Müdürü Selçuk Yıldız tarafından 2. Etap aydınlatma çalışmalarını kapsayan 30 adet dekoratif sokak lambalarının montaj ve demontajının, ankraj yapımı, beton dökümü, kazı işleri ve kablo çekimi ile bağlantı işlerinin, işletme personeli vasıtasıyla yapıldığı ve bu nedenle 2. Etap aydınlatma işinde işçilik giderinin sıfır maliyetle tamamlandığı ifade edildi.
Ayrıca aydınlatma çalışmaları sonrasında, İşletme Müdürlüğü alanının tamamında ağaçların budanması, kaldırım taşlarının boyanması, bahçe düzenlenmesi gibi işlerinin hızla devam ettiği belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Aydınlatma Tamam hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Temmuz 2015 tarihinde saat 11 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aydınlatma Tamam haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:18
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:23
 • Akşam
  17:37
 • Yatsı
  19:14
Sayfa Başı