Ege Haberleri

  Aydınlatma direğine çıkıp intihara kalkıştı

  Mustafa SUİÇMEZ/ÇANAKKALE, (DHA)
  27.07.2015 - 01:42 | Son Güncelleme:

  ÇANAKKALE Valiliği karşısında yer alan parkın 20 metre yüksekliğindeki aydınlatma direğine tırmanan 21 yaşındaki D.K., elindeki kesici aletle kendisine zarar da vererek intihar edeceğini söyledi. Sorunlarının bulunduğunu ve Vali ile görüşmek istediğini belirten D.K, ikna edilerek indirildi.

  Karabük’ten gezmek için Çanakkale’ye geldiği öğrenilen, evli ve bir çocuk babası D.K., bugün saat 13.00 sıralarında, Kayserili Ahmetpaşa Caddesi üzerinde, Valilik karşısında yer alan Morabbin Parkı’nın 20 metre yüksekliğindeki aydınlatma direğine tırmandı. Yeşil reçeteli ilaç kullandığı ve sara hastası olduğu öğrenilen, elindeki kesici aletle kendisine zarar veren D.K., intihar edeceğini söyleyerek bağırmaya başladı. D.K.’yı görenler durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bildirdi.

  Aydınlatma direğine çıkıp intihara kalkıştı

  İhbar üzerine parka gelen ekiplerden itfaiye erleri, yere hava yastığı açtı. Polis de ikna etmek için D.K. ile konuşmaya başladı. Polislere iki aydır eşiyle, maddi ve manevi sorunlar nedeniyle sıkıntılar yaşadığını söyleyen D.K., Vali’yle görüşmek istediğini belirtti. Bu sırada bazı kişilerin cep telefonlarıyla görüntü almasına sinirlenen D.K., uzaklaştırılmalarını istedi. Vatandaşları uzaklaştıran polis, bir saat süren çalışmayla ikna ederek indirdiği D.K.’yı emniyete götürdü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

  Aydınlatma direğine çıkıp intihara kalkıştı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı