« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydınlar'a barış eli

Özdemir, “TFF’nin ve başkan Aydınlar’ın, F.Bahçe’nin hakkının uluslararası platformda savunulması adına elinden geleni yapacağına inanıyoruz” dedi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Kulübü Yüksek Divan Kurulu’nun olağan toplantısı dün yapıldı. Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulu adına söz alan kulüp başkan vekili Nihat Özdemir, hem UEFA hem de Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile gerekli kurumlar nezdinde hukuki ve idari çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Futbol Federasyonuyla ilgili önceki döneme göre ılımlı ifadeler kulanan Özdemir, “TFF’nin ve başkan Mehmet Ali Aydınlar’ın, Fenerbahçe’nin ve Türk futbolunun haklarının uluslararası platformda savunulması adına elinden gelen her şeyi yapacağına inancımız tam” diye konuştu.

Şampiyonluğumuzu alamazlar

“Alnımızın akıyla kazandığımız şampiyonluğu hiç kimse elimizden almadı, alamayacaktır da” diyen Nihat Özdemir, “Zor günler geride kaldı. Önümüzde iyi günler var, inşallah başkanımızı yakında yanımızda göreceğiz” sözleriyle sarı lacivertli camiaya da umut mesajları verdi. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay da şehitler için başsağlığı diledikten sonra açılış konuşması yapmayacağını ifade ederek, “Sıkıntımız var, acımız var. Konuşmalarda dikkatli olalım, kimseyi rencide etmeyelim. Barışı seven insanlarız. Federasyona da çatmayalım. Onlar da görev yapıyorlar. Onlara da anlayış göstermeliyiz” dedi.

ÖZDEMİR: ŞAMPİYONLUĞUMUZU ELİMİZDEN ALAMADILAR, ALAMAYACAKLAR

DİVAN KURULU'NDAN FOTOĞRAFLAR - Süleyman Arat'ın objektifinden

Borç 346 milyon 480 bin lira

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda, sarı lacivertli kulübün borcunun ise 346 milyon 480 bin 550 lira olduğu açıklandı. Kulüp yönetim kurulunun faaliyet raporunun okunmasının ardından üyelere Denetleme Kurulu raporu sunuldu.

Kaos ortamında 3,5 ayı geride bıraktıklarını anlatan Özdemir, “Önümüzdeki günlerin daha iyi olacağına inanıyorum. F.Bahçe’yi kimsenin küme düşürmesi pek kolay değildir.

Aziz Yıldırım'ı putlaştırma tartışması

Üyelerden Selim Ergüder’in, “Aziz Yıldırım, F.Bahçe Kulübü’nün üstüne çıktı” sözleri büyük tepki aldı.

F.BAHÇE Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşma yapan üyelerden Selim Ergüder’in, başkan Aziz Yıldırım’ın putlaştırıldığını söylemesine diğer üyeler büyük tepki gösterdi. Ergüder’in tepkilere, “Şu anda en yüksek organ genel kurul. Peki Fenerbahçe Kulübü’nün üzerinde bir güç var mı?” şeklindeki sorusu üzerine bir üye de “Taraftar” yanıtını verdi. Bunun üzerine, “Bravo, onun üstünde güç var mı?” diyen Ergüder, salondan ses çıkmaması üzerine, “Yok. Farkında mısınız, Aziz Başkan’ı putlaştırıyorsunuz. Yıldırım, F.Bahçe’nin üstüne çıktı” ifadelerini kullandı. Ancak Ergüder, tepkilerle kürsüden erken indi.

Aydınlar divan üyesi olmaya hak kazandı

SARI lacivertli kulübün barış eli uzattığı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı  Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe’de 25. yılını doldurarak, dünden itibaren divan kurulu üyesi olmaya hak kazandı. Öte yandan Yüksel Günay, 240 yeni divan kurulu üyesi olduğunu ve yeni üyelerle divan kurulu üyelerinin sayısının 2 bin 200’e yükseldiğini bildirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler