« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydınlar: Tüm çalışmalarımız Euro 2012 için

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, kalbi ay-yıldız ile çarpan herkes için ana hedefin 2012 Avrupa Şampiyonası'nda yer almak olduğunu vurgulayarak, “Tüm çalışmalarımız ve planlarımız Haziran 2012'de Avrupa'nın en güçlü 16 ülkesi içinde bulunmak” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Aydınlar, 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde yarın oynanacak Türkiye-Azerbaycan maçı için TFF tarafından çıkarılan maç günü kitapçığında yer alan başyazısında, milli maçla ilgili görüşlerini dile getirdi.

TFF Başkanı Aydınlar'ın kitapçıkta yer alan görüşleri şöyle:

“Millilerimizin 3 Eylül 2010'da Astana'da başladığı 2012 Avrupa Şampiyonası grup elemeleri yolculuğu Azerbaycan maçı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da sona eriyor. Azerbaycan A Milli Takımı'nı, 2 yıl aradan sonra bir kez daha Türkiye'de ağırlıyor olmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

İki ay içinde 3 milli maçımıza ev sahipliği yapan Türk Telekom Arena'nın Azerbaycan sınavından da başarıyla ayrılacağına eminim.

Her zaman belirttiğimiz gibi kalbi ay-yıldız ile çarpan herkes için ana hedef, 2012 Avrupa Şampiyonası'nda yer almak. Tüm çalışmalarımız ve planlarımız Haziran 2012'de Avrupa'nın en güçlü 16 ülkesi içinde bulunmak.

Ekim 2010'da Bakü'de karşılaştığımız Azerbaycan'ı ülkemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Centilmenliğin en üst düzeyde olacağı bir maç dilerim.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler