« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydın'ın başvurusu kabul edildi

Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un oyuncularından Aydın Çetin'in, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) yaptığı başvuru ile sözleşmesini tek taraflı feshettirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Giresunspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, geçmişe yönelik alacaklarına dair bazı futbolcuların takımla olan anlaşmasının feshedilmesine yönelik TFF'ye başvurdukları belirtildi.

TFF'ye başvuran futbolculardan Aydın Çetin'in başvurusunun kabul edildiği ve sözleşmesinin tek taraflı feshedilerek takımdan ayrıldığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
“Yönetimimiz diğer futbolcular gibi Aydın Çetin'e de bir ödeme planı sunmuş, ancak kendisi bunu kabul etmemiştir. Yapılan görüşmeler sonrasında anlaşma zemini oluşmayan futbolcumuz Çetin kamptan ayrılmıştır. Uzun bir süredir Giresunspor'a hizmet veren futbolcumuza, bugüne kadar olan emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz.”

Açıklamada ayrıca, Giresunspor'un 27 Aralık 2011'de yapılan Olağanüstü Genel Kurulu'nun ardından Ferhat Abidinoğlu başkanlığında seçilen yeni yönetim kurulunun 8 Ocak Pazar günü kulüp tesislerinde toplanarak görev dağılımı yapacağı kaydedildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz