Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydın'da o ışığı görmüyorum

Polat’ın, Avusturya’da çevresini saran taraftarların “Başkanım Aydın Yılmaz ne zaman parlayacak. Arda gidince mi?” sorusuna, “Ben o ışığı görmüyorum. 3 yıldır bekliyoruz bir şey olmadı” karşılığını vermesi şaşkınlık yarattı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
G.SARAY’da bir türlü bekleneni veremeyen Aydın Yılmaz’dan Başkan Adnan Polat da ümidini kesti. Dün sarı kırmızılı takımın Sturm Graz maçı için Avusturya’ya gelişinde yaşanan bir diyalog, bu durumu gözler önüne serdi. Polat, takımla birlikte Graz’a iner inmez, etrafı gurbetçilerle sarıldı.

Bu sırada bir taraftar, “Başkanım, Aydın Yılmaz ne zaman parlayacak. Arda Turan satıldıktan sonra mı?” diye sordu. Bu beklenmedik soruya Polat’ın cevabı ise daha da şaşırtıcı oldu: “Ben Aydın’da o ışığı görmüyorum. Biz de 3 yıldır bekliyoruz bir şey olmadı.”

Rijkaard tutuyor

Bu yanıt üzerine soğuk bir hava eserken, sarı kırmızılı taraftarlar “Yapmayın, başkanım o çok yetenekli” dediler. Nitekim Arda Turan’ın da her zaman “Benden daha yetenekli” diye bahsettiği Aydın’a, teknik direktör Frank Rijkaard sezon başı bol bol şans tanımıştı.

Ancak bu fırsatları iyi kullanamayan genç oyuncu son dönemde iyice gözden düşmüştü. Sarı kırmızılı kulüpte yönetimin Aydın’ı takasta kullanma düşüncesine Frank Rijkaard engel oluyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz