Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Aydın'da büyük ikramiye görüntüsü şaka çıktı

  Cem ULUCAN/DİDİM (Aydın), DHA)
  02.01.2015 - 12:07 | Son Güncelleme: 02.01.2015 - 12:54

  Aydın'ın Didim İlçesi’nde demir doğrama işi yapan 32 yaşındaki Ali Çakır’ın bir elinde liste diğer elinde büyük ikramiyenin numaralarının bulunduğu bileti tuttuğu fotoğrafını, sosyal medya üzerinden paylaşması heyecan yarattı. Telefonları susmayınca yaptığından pişman olan Çakır, amacının sadece şaka yapmak olduğunu biletin de sahte olduğunu duyurdu.

  Milli Piyango çekilişine büyük ikramiyenin isabet ettiği iki biletin satıldığı Aydın’da; evli ve iki çocuk babası Ali Çakır’ın sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta paylaştığı fotoğraf heyecan yarattı. Talihlilerin kim olduğunu merak eden Aydınlılar, Didimli Çakır’ın bir elinde listeyi diğer elinde büyük ikramiyenin numaralarının bulunduğu biletli fotoğrafını ve altındaki ’Benim ortiye çıktı iyi günlerde harcarız umarım’ notunu görünce ilk talihlinin ortaya çıktığını sandı. Ali Çakır’ın biletli fotoğrafı, diğer kullanıcılar tarafından kısa sürede binlerce kez paylaşıldı. Bir süre sonra fotoğrafı kaldırmak zorunda kalan Çakır, şaka yaptığını belirttiği iki ayrı videoyu paylaştı.

  Aydında büyük ikramiye görüntüsü şaka çıktı

  ÖZÜR DİLEDİ

  Özür dileyen Çakır, paylaştığı ilk videoda, "Milli Piyango ile alakalı bir şaka yapalım dedik. Zengin filan değilim, bana çıkmadı. Paylaşımım sonrası telefonlarım susmuyor, kilitlendi. Lütfen beni aramayın, vallahi billahi ben değilim" dedi.  Çakır, ikinci video paylaşımında "Benim tabiatım komple şaka. Ama harbi harbi şaka yaptım ben. Şimdi de milleti kendime inandırmaya çalışıyorum. Zengin filan olmadım. Olsam burada ne işim var zaten. Şimdiye çoktan kaçmıştım. Herkesten özür diliyorum" dedi.

  Aydında büyük ikramiye görüntüsü şaka çıktı Bu pozu paylaştı şehri karıştırdı  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı