« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydın'a bahar geldi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Belediye Başkanı Hüseyin Aksu ile Aydınspor Başkanı Tansel Önder arasındaki soğuk- luk, Vali Emir Durmaz'ın araya girmesiyle giderildi. Aksu kulübe destek sözü verdi.

BİRLİK ÇAĞIRISI

Aydın'da bir süredir Belediye Başkanı Hüseyin Aksu ile Aydınspor arasında esen soğuk rüzgarlar, Vali Emir Durmaz'ın devreye girmesiyle yerini bahar havasına bıraktı. Önceki akşam Belediye Başkanı Hüseyin Aksu, Aydınspor Başkanı Tansel Önder ve bir grup yöneticiyi Germencik'teki Alangöllü Tesisleri'nde biraraya getiren Vali Durmaz, camiayı kenetlenmeye çağırdı.

OLAYLAR FARKLI

Olayların dışarıdan görüldüğü gibi olmadığını, insanların birbirine düşman kesildiğini söyleyen Aksu, ‘‘Nereye gitsek, (Sizin bakanınız, Federasyon yöneticiniz var, şanslısınız) diyorlar. Ama gerçek çok farklı. Örneğin tesisler için Federasyon'dan 75 milyar ödenek çıktı. Ama biri şeref tribününde kalkıp Mukan Perinçek'e laf edince ödeme yapılmadı. Bunlar bile yeter’’ dedi.

EĞLENCE MERKEZİ

Kulübe her türlü desteğe hazır olduğunu belirten Hüseyin Aksu şöyle devam etti: ‘‘Katlı otoparkın altında, Aydınspor'a bir eğlence merkezi tahsis edeceğiz. İstanbul'dan oyun makineleri getirilecek. Kulüp buradan yılda 400 bin dolar kazanacak. Devlet Bakanımız Yüksel Yalova da bugün kulübü ziyaret edecek. Elele verip, Aydınspor'u 1.Lig'e taşımanın zamanı geldi.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz