AYDIN HABERLERİ

Aydın İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplanıyor

IHA
06.07.2015 - 09:00Son Güncelleme :

AYDIN İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANIYOR

IHA

Aydın İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun 2015 yılı üçüncü dönem toplantısı, 8 Temmuz 2015 Çarşamba günü yapılacak.
Aydın’ın işgücü, istihdam ve mesleki eğitim ihtiyacını tespit etmek veya ettirmek, mesleki ve teknik eğitim okul ve kurumları ile işletmelerde yapılacak mesleki eğitim ve istihdam konularında etkinlik ve verimliliği artırmak amacıyla yerel düzeyde politikalar oluşturmak, plan yapmak ve kararlar almak, ilgili kurum ve kuruluşlara görüş ve önerilerde bulunmak üzere kurulan İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı, Vali Vekili Muhsin Çatmadım’ın başkanlığında yapılacak.
Aydın İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun valilik toplantı salonunda 8 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 14.00’de yapacağı 2015 yılı 3. Olağan Toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ADÜ Meslek Yüksek Okulları Koordinatörü Doç. Dr. Mennan Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Rahmi Terzi, İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Mustafa Görgülü, İl Ticaret Müdürü Şeref Yazıcı, Tarım İl Müdürü Mustafa Bircan, GEKA Aydın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Armağan Aydın, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, İşçi Konfederasyonu (Türk-İş) Temsilcisi Mustafa Aydın, Hak- İş Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) Osman Coşkun, İşveren Konfederasyonu Temsilcisi (TİSK) Necmi Erkan ile Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Temsilcisi Aydın Sakatlar Derneği Şube Başkanı Ayşe Hışıl Cıngıt katılacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Aydın İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Temmuz 2015 tarihinde saat 09 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aydın İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplanıyor haberi güncellenecektir.

  AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Kasım 2017, Pazartesi
  • İmsak
   06:07
  • Guneş
   07:47
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   15:45
  • Akşam
   18:02
  • Yatsı
   19:31
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı