Aydın Doğan’a onur ödülü

Doğahan GİRİTLİOĞLU/ANKARA
16 Nisan 2016 - 21:26Son Güncelleme : 16 Nisan 2016 - 21:30

GÜMÜŞHANE’de 49 yıldır yayın yapan Kuşakkaya gazetesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen, “Gümüşhaneli Altın Adamlar” ödül töreni, önceki akşam Ankara Sheraton Otel’de gerçekleşti.

Siyasetten spora, bürokrasiden sanata çok sayıda Gümüşhaneli ismin katıldığı törende, daha önce internet üzerinden 19 bin 273 oy kullanılarak yapılan anketle belirlenen isimlere ödülleri verildi.

Gümüşhane’nin plaka numarası da olan 29 kategorideki ödüllerden ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’nün sahibi, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan oldu. Aydın Doğan adına ödülü, Doğan Holding Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu aldı. Alanında başarılı Gümüşhanelilerin ödüllendirildiği törene ev sahipliğini yapan Kuşakkaya gazetesinin Ankara Temsilcisi Önder Turhan, törende yaptığı konuşmasında, alanında başarılı olan Gümüşhanelileri daha da ileriye taşımak adına böyle bir gece düzenlediklerini söyledi.

Kuşakkaya gazetesinin imtiyaz sahibi Sezai Köprülü de, “Her Gümüşhaneli bir altındır. Bu programı hemşeri ve dostların buluşması olarak tanımlıyorum” dedi.

Törende, teknik direktör Ziya Doğan ‘Yılın Spor Adamı’, Yenimahalle Belediyesi ise ‘Dost Belediye’ ödülünün sahibi oldu.

Etiketler: Aydın Doğan , ONUR , ÖDÜL


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı