Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydın’dan iki anons

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
MAÇIN hakemi Ali Aydın, Beşiktaş'ın Tümer ile gelen 3'üncü golünden sonra G.Antepspor'lu taraftarların sahaya yabancı madde atması üzerine 61'inci dakikada 3 numaralı anonsu yaptırdı. Aydın, 81'inci dakikada ise Beşiktaş taraftarılarının kötü tezahüratı nedeniyle 1 numaralı anonsun yapılmasını istedi.

Kanalıcı için saygı duruşu

GEÇEN hafta geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Gaziantep 27 Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni ve spor yazarı Demir Kanalıcı'nın basın tribünündeki koltuğuna fotoğrafıyla birlikte çiçek konuldu. Maçtan önce de Kanalıcı için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Serdar Bilgili maça gelmedi

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Serdar Bilgili'nin gelmediği Gaziantep'te siyah beyazlı yönetimi temsilen Hüsnü Güreli ve İbrahim Altınsay, maçı şeref tribününden izledi. Serin bir havada yapılan karşılaşmayı, Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Wolf Ruthard Born da izledi.

PAF maçı 2-0 Beşiktaş'ın

DÜNKÜ karşılaşmadan önce oynanan PAF Ligi maçında Beşiktaş, Gaziantepspor'un gençlerini 2-0 mağlup etti. Öte yandan G.Antepsporlu futbolcular sahaya üzerinde, ‘‘Eliniz elimizde olsun/sokakta yaşayan ve çalışan çocuklar’’ yazılı pankartla çıktı.

12 yıl sonra gelen zafer

MİRCEA Lucescu yönetiminde kırılmadık rekor bırakmayan Beşiktaş, dün bir tabuyu daha yıktı. Siyah beyazlılar, ligde deplasmanda 12 yıldır yenemediği G.Antepspor'u devirmeyi başardı. Siyah beyazlılar, Gaziantep'teki son galibiyetini 22 Eylül 1991'de 2-1'lik skorla almıştı. Daha sonra oynanan 11 lig maçından 4'ünü G.Antep kazanırken, 7 maç berabere sonuçlanmıştı.

Ters geliyordu

Siyah beyazlı takım, bu süre içinde rakip fileleri yalnızca 5 kez havalandırabilirken kalesinde ise 11 gol görmüştü. Dünkü galibiyetle birlikte teknik direktör Mircea Lucescu'nun da ligde bileğini bükemediği takım kalmamış oldu. Beşiktaş, Gaziantepspor'la geçen sezon oynadığı iki maçta da berabere kalmıştı.

Beşiktaş karnavalı

BEŞİKTAŞ yönetimi maç öncesi sabahın erken saatlerinde önce İskenderun sonra da Hatay Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışına katıldı. Genel sekreteri İsmail Ünal, yönetici İbrahim Altınsay, derneklerden sorumlu yönetici Deniz Atalay, alt yapı sorumlusu Hüseyin Mican, genel koordinatör Gökhan Sarı ile Kadıköy İşadamları Derneği Başkanı Aydın İzgeç, Siyah Beyaz Derneği Başkanı Mesut Urgancılar, Yalçın Yılmaz da açılışlara katıldı. Ünal, Hatay Valisi A.Kadir Sarı ve Belediye Başkanı İris Şentürk'e forma hediye etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler