AYDIN HABERLERİ

Aydın’da Memur-sen Ve Sağlık-sen Üyelerine İndirimlisürücü Belgesi İmkanı

IHA
27.02.2015 - 09:17Son Güncelleme :

MEMUR-SEN AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİ VE SAĞLIK-SEN AYDIN ŞUBE BAŞKANLIĞI, SOSYAL SENDİKACILIK FAALİYETLERİ KAPSAMINDA İMZALADIĞI PROTOKOLLE ÜYELERİNE İNDİRİMLİ SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLMA İMKANI SAĞLADI

IHA

Memur-Sen Aydın İl Temsilciliği ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanlığı, sosyal sendikacılık faaliyetleri kapsamında imzaladığı protokolle üyelerine indirimli sürücü belgesi sahibi olma imkanı sağladı.
Memur-Sen Aydın İl Temsilciliği ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanlığı ile Aydın Özel Menderes Aydın Motorlu Taşıtlar Kursu arasında işbirliği protokolü imlandı. Protokol töreninde Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Sağlık-Sen Başkanvekili Muhterem Başkaya ve Menderes Aydın Motorlu Taşıtlar Kursu Sahibi Fatma Güldalı hazır bulundu. İmzalanan işbirliği protokolüyle sürücü belgesi sahibi olmak isteyen Aydın Memur-Sen ve Sağlık-Sen üyeleri, evrak tesliminde nakil ödemelerde yüzde 32, taksitli ödemelerde ise yüzde 25 indirim imkanından yararlanabilecek. 1 yıl süreyle geçerli olacak protokolden Memur-Sen ve Sağlık-Sen üyeleriyle birinci derece yakınları üye kimlik kartlarını ibraz etmek suretiyle yararlanabilecek.
Protokol töreninde konuşan Sağlık-Sen Şube Başkanvekili Muhterem Başkaya, “Memur-Sen ve Sağlık-Sen, bugüne kadar gerek toplu görüşme ve sözleşme masasında, gerekse millet menfaatlerine yönelik ortaya koyduklarıyla sendikacılıktan çok ötesine imza attı. Vizyon sendikacılığı hedefi ile sağlık çalışanlarının bugüne kadar çözülemeyen sorunlarını çözdük ve var olan sorunların çözümü için de mücadelemizi sürdürüyoruz. Üyelerimize iş yaşamlarında olduğunu kadar sosyal anlamda da katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Menderes Aydın Motorlu Taşıtlar Kursu ile bir işbirliği protokolü imzaladık. Üyelerimiz evrak tesliminde nakil ödemelerde yüzde 32, taksitli ödemelerde ise yüzde 25 indirim imkanından yararlanabilecek. 1 yıl süreyle geçerli olacak protokolden Memur-Sen ve Sağlık-Sen üyeleri ile birinci derece yakınları üye kimlik kartlarını ibraz etmek suretiyle yararlanabilecek” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Aydın’da Memur-sen Ve Sağlık-sen Üyelerine İndirimlisürücü Belgesi İmkanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 09 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aydın’da Memur-sen Ve Sağlık-sen Üyelerine İndirimlisürücü Belgesi İmkanı haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

20 Mart 2018, Salı
 • İmsak
  05:45
 • Guneş
  07:06
 • Öğle
  13:22
 • İkindi
  16:46
 • Akşam
  19:27
 • Yatsı
  20:42
Sayfa Başı