AYDIN HABERLERİ

Aydın’da Esnaf- Belediye El Ele Vererek Sorunları Çözecek

IHA
04.09.2015 - 09:23Son Güncelleme :

SOLDAN SAĞA (SELAHİTTİN ÇETİNDOĞAN, MESUT ÖZAKÇAN)

IHA

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan öncülüğünde Efeler’de bulunan 21 odanın Başkanı Efeler Belediye başkanı Mesut Özakçan ile bir araya geldi. Gerek esnafın, gerekse şehirde yaşanan sorun ve çözüm önerilerinin konuşulup görüşüldüğü toplantının oldukça verimli geçtiğini belirten Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, “Bundan sonra sorunlarımızı karşılıklı oturup çözeceğiz” dedi.
Aydın Efeler ilçe merkezinde bulunan bir tesiste Başkan Özakçan ile düzenledikleri toplantı sonrası açıklama yapan Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, “Her geçen gün nüfusu hızla artan Aydın ilimizde artan nüfusa paralel olarak halkın hizmet beklentisi de artıyor. Gerek belediyeler gerekse biz esnaflar her zaman halkımızın hizmeti için uğraş veriyoruz. Ancak zaman zaman çeşitli sorunlarla da karşı karşıya kalabiliyoruz. Gerek halkın beklentisini karşılamak gerekse sorunların birinci ağızdan görüşülüp yine en yetkili kişilerce çözümünü sağlamak amacıyla Efeler Belediye Başkanımız Sayın Mesut Özakçan ile bir araya geldi. Birlik Başkanı olarak talep ettiğimiz bu toplantıya bizzat iştirakinden dolayı Sayın başkanımıza teşekkür ediyoruz. 21 Oda Başkanımızın katılımı ile yaptığımız bu toplantı oldukça samimi bir ortamda gayet başarılı geçti. Esnafımız adına bizler yaşadığımız sıkıntıları dile getirdik, Başkanımız da belediye adına çözüm yolları ve önerilerini sundu. Bundan sonra Aydın esnafının sorunlarını bizzat birlikte çözeceğiz” dedi.
“ESNAFIN KİMSEYLE KAVGA ETME LÜKSÜ YOK”
Kamu görevi yapan her kesimin tek derdinin halka daha iyi hizmet etmek olması gerektiğini bu kapsamda Aydın Esnaf Odaları Birliği olarak da bir yandan üyenin hakkını korurken diğer yandan da halkın en iyi hizmet almasını sağlamaya çalıştıklarını belirten Başkan Selahittin Çetindoğan, “Belediyeler halkın malı sahip çıkmak zorundayız. Esnafın da hiçbir kurumla kavga etme lüksü yok. Ancak sorunlarımızı da karşılıklı oturup çözmeliyiz. Karşılıklı oturup diyalog kurulduğunda orta yol bulunuyor. Bundan sonra bu tür toplantıları daha sık yaparak hem esnafın sorunlarını çözeceğiz hem de halkın beklentilerine cevap vereceğiz” dedi.
Aydın’ın birlik beraberlik içerisinde yaşaması gerektiğini bunun için öncelikle kurumların bu birlikteliği sağlamasının elzem olduğunu ifade eden Efeler Belediye Başkanı Meut Özakçan, “Hepimiz hizmet için buralardayız, Bundan sonra rutin aralıklarla toplanmayı teklif ettik. Bizim için de bu toplantı çok verimli geçti, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Aydın’da Esnaf- Belediye El Ele Vererek Sorunları Çözecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 09 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aydın’da Esnaf- Belediye El Ele Vererek Sorunları Çözecek haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
20 Kasım 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:47
 • Öğle
  13:05
 • İkindi
  15:45
 • Akşam
  18:02
 • Yatsı
  19:31
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı