« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aydın A.Ş. yolda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Geçen yıl Yalova'nın başlattığı çalışmaların 1 ay içinde tamamlanacağını açıklayan Önder, şirketin yüzde 95 hissesinin kulübün olacağını söyledi.

BİR ŞİRKET DAHA

Aydınspor Başkanı Tansel Önder, temeli 4 Şubat 1999'da Devlet Bakanı Yüksel Yalova tarafından atılan şirketleşme için düğmeye bastı. Yüzde 95'i Aydınspor Kulübü Derneği'nin olacak şirketin en geç bir ay içinde hayata geçeceğini belirten Önder, ayrıca 2. ve 3.Lig kulüplerine reklam geliri sağlayabilecek bir şirket projesi hazırladığını açıkladı.

DESTEK BEKLİYORUZ

Transfer, prim ve maaş ödemelerini şirket üzerinden yapacaklarını belirten Önder, ‘‘Hem kulübümüzün reklam değerini pazarlayabilmek, hem de oluşabilecek giderleri şirket üzerinden yapmak avantaj sağlayabilir. Kulübe yılda 70-80 milyar gelir aktarılması mümkün olacak. Şirketleşme konusunda yaptığımız çalışmaları camianın da desteklemesini istiyoruz’’ diye konuştu.

REKLAM PROJESİ

Önder, reklam firması projesini şöyle açıkladı: ‘‘2.Lig'deki 51 takım arasında reklam geliri olmayan çok kulüp var. 3.Lig'de de durum aynı. Herkesin pastadan pay alması için bir çalışma düşündük. İsteyenlerin 10 yıllık reklam geliri garantiye alınacak. 50 kulübe 3'er milyar forma reklamı verecek sponsor firma hazır. Biz işin organizasyonunu yapacağız.’’

Hamdi'den galibiyet sözü

AYDIN Kaptanı Hamdi, İzmir'de cumartesi günü saat 12.00'de Lider Göztepe'yle oynayacakları maç öncesi camiaya galibiyet sözü verdi. Rakibi gözlerinde büyütmediklerini belirten tecrübeli futbolcu, ‘‘Sarı-kırmızılıların gücünü biliyoruz. Göztepe'nin muhteşem seyircisi önünde galip gelmek istiyoruz’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler