« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aybaba ilk antrenmanına çıktı

Bursaspor teknik direktörlüğüne getirilen Samet Aybaba, bugün sözleşme imzaladıktan sonra yeşil- beyazlı futbolcularla tanışıp, ilk çalışmayı yaptırdı.

ÖZKAN ÖZTÜRK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Bülent Korkmaz'ın ayrılmasıyla Bursaspor Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Samet Aybaba, bugün takıma ilk çalışmayı yaptırdı. Yardımcıları Adnan Örnek, Levent Şahin ve kaleci antrenörü Yaşar Duran'la birlikte antrenman sahasına gelen Aybaba, futbolcularla tanıştı, ardından Gaziantepspor maçının hazırlıkları için ilk çalışmayı yaptırdı. Yeşil- beyazlılar antrenmana düz koşu yaparak başladı, ardından dar alanda kısa pas, istasyon ve kanatlardan ortalarla gol çalışması gerçekleştirdi.

Ülkesinin milli takımından sakat dönen kaleci Vega'nın sol elinde kırıp tespit edildiği için ameliyat olacağı ve yaklaşık 6 hafta forma giyemeyeceği belirtilirken, ayak bileğinde şişme olan Orhan Alemdar, adalesinde zorlanma olan Fatih Serkan Kurtuluş, yine adalesinde zorlanma bulunan Bekir Ozan doktor kontrolünde düz koşu yaptılar. Sağ ayak bileğinde ödem oluşan Cihan ise takımla birlikte çalışma yaptı. Mbesuma'nın sakatlığı sürerken, kaptan Egemen'in ise tedavisinin sürdüğü, kaptanın önümüzdeki hafta takımla birlikte çalışmalara başlayacağı bildirildi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz