Ege Haberleri

EGE

  Ayakkabıyı değiştirelim

  Burcu TANER / İZMİR, (DHA)
  13 Şubat 2011 - 00:00Son Güncelleme : 13 Şubat 2011 - 00:26

  MHP TBMM Grup Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Karabağlar’da muhtarlarla bir araya geldi, Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi’ni ziyaret etti, destek istedi.

  Vural, “Ayaklarınız nasırlaştı, ayakkabı vuruyor. Birileri ayakkabıya göre ayağımızı kesmeye başlıyor. Ayağımızı kesmelerine izin vermeyelim. Daha rahat bir ayakkabı olsun, 12 Haziran’da milletimizin ayağını vuran bu ayakkabıyı değiştireceğiz” dedi.

  Site kan kaybediyor

  Ayakkabıcılar Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Güzel ise, en büyük sorunlarının ulaşım olduğunu belirterek Işıkkent’teki birçok üreticinin de bölgeden gitmeye başladığını, alanında Türkiye’nin önde gelen üretim merkezinin kan kaybettiğini ifade etti.
  Güzel, soruna siyasilerin de ilgi göstermesini isteyerek “Eğer ulaşım problemimiz çözülürse buradan beş çift ayakkabı vadediyoruz” dedi.
  Oktay Vural ise koalisyon değil tek başlarına iktidara gelmek istediklerine işaret ederek “Yalnız ayakkabılar çift olsun. Tek olursa topal halde istediklerimizi tam olarak gerçekleştiremiyoruz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı