« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ayak oyunları şimdi başladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sahada bileğimizi bükemeyenler işi masabaşında bitirmeye çalışıyor

Söyleyici öfkeli

Pazar günü sahasında konuk ettiği Başkent ekibi EGO'yu 1-0 yenen Ispartaspor'da, kötü bir yönetim sergileyen maçın hakemi Turgay Duman'a tepkiler sürüyor. Antrenörlük yaşamında ilk kez bir hakem için yorum yapan Teknik Direktör Tarık Söyleyici, ‘‘EGO maçındaki filmi bundan sonra sık aralıklarla göreceğiz. Ispartaspor'un bileğini sahada bükemeyenler işi masabaşında bitirmek için ellerinden geleni yapmaya başladılar’’ diye konuştu.

Engelleyemezler

EGO'lu futbolcuların maçtan sonra ‘‘Bu maçı kazandığınız için sevinmeyin. Biz Keçiörengücü'ne yatacağız ve iş bitecek’’ şeklinde sözler sarfettiklerini öne süren Söyleyici, ‘‘Keçiören'in, EGO maçını erteletmesinin altında yatan gerçekler su yüzüne çıkmaya başladı. Bütün bu çirkinliklere rağmen Isparta'nın, bileğinin hakkıyla sahada mücadele ederek şampiyon olmasını hiç kimse engelleyemeyecek’’ dedi.

Bülent'in hatası

EGO maçında kırmızı kart gören genç futbolcu Bülent'in cezalandırılması için yönetime rapor vereceğini de ifade eden Söyleyici, sözlerini şöyle tamamladı: ‘‘Çok kritik bir anda takımını 10 kişi bıraktı. Bülent, istikbali olan kültürlü bir genç oyuncumuz. Yaptığı o hatayı kendisine yakıştıramadım. Hiç bir futbolcumun takımı tehlikeyeitecek böyle davranışlarda bulunmasına izin vermem. Bülent de cezasını çekecek.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz