Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ayağım kopsa oynarım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Alpay, yarınki G.Antepspor maçında görev bekliyor


‘‘Sahada gerekirse tekmeye kafamı uzatırım’’ diyen ve gerçek bir profesyonel gibi yaşadığını belirten yıldız futbolcu, sarı lacivertli takımın başarısı için elinden gelen çabayı göstereceğini söyledi.

Fenerabahçe'de zorlu G.Antepspor maçı öncesi Alpay Özalan sevinci yaşanıyor. İstanbulspor maçından önce Samandıra Tesisleri'ndeki çalışmada ciddi şekilde sakatlanan ve ayağı alçıya alınan milli futbolcunun hızla iyileşmesi teknik heyeti sevindirirken, Alpay, ‘‘Ayağım kopsa da oynarım’’ dedi.

Gerçek bir profesyonel gibi yaşadığını ve takımını bu zorlu deplasmanda yalnız bırakmak istemediğini anlatan Alpay şöyle konuştu: ‘‘Ben sahada formamın hakkını vermek için ne gerekirse yaparım. Amacım her zaman takımımın başarısına katkıda bulunmak. Zor günler geçiriyoruz. Sahada bulunmak için vargücümle çalışacağım.’’

Ayak bileğinden sakatlandıktan sonra dört gün alçı ile dolaşan, doktorların ‘‘oynayamaz’’ dediği Alpay, her şeye rağmen takımdaki yerini almak istediğini söyledi. Yıldız futbolcu, ‘‘Sahada gerekirse tekmeye kafamı uzatırım. Ben görevimi yapamazsam evime huzursuz giderim. Formam için varım. Görev verilirse hazırım’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz