« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ay-yıldızlıların Hollanda kampı sürüyor

2012 Avrupa Şampiyonası Eleneleri'nde 3 Haziran'da Belçika ile karşılaşacak olan millilerimiz, kamp yaptığı Hollanda'da Antrenmana çıktı. En ilgi çeken konukları ise bisikletle antrenmanı izlemeye gelen Türk kızlarıydı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

A MİLLİLERİ HOLLANDA KAMPINDA YALNIZ BIRAKMADILAR - Foto Galeri

2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 3 Haziran Cuma günü deplasmanda Belçika karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı'nın Hollanda kampı sürüyor.

Tegelen kasabasındaki Sportpark Bakenbos'da teknik direktör Guus Hiddink yönetiminde gerçekleştirilen kampın ikinci antrenmanında “Ay Yıldızlılar”, hızlı hücum çalışmaları yaptı.

Antrenmanın başındaki 30 dakikalık bölüm gazetecilere açık tutulurken, milliler bu bölümde ısınma ve pas çalışmalarının ardından 3'erli gruplar halinde paslaşarak kaleye gittiler. Çalışma daha sonra kanatlardan orta ve şut çalışmasına döndü.

MEHMET TOPUZ ANTRENMANA KATILDI

Hafif sakatlığı nedeniyle dünkü çalışmaya katılmayıp otelin fitness salonunda hazırlanan program dahilinde antrenman yapan Mehmet Topuz bu akşam takıma katıldı.

Sakatlıkları nedeniyle otelde takımdan ayrı program uygulanan Hamit Altıntop ve Gökhan Gönül dün de takım çalışmasına katılmadı.


Bunları da Beğenebilirsiniz