« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Ay sonuna kadar..."

Bozüyükspor Kulüp Başkanı Özkan: "Ay sonuna kadar mali yapımız ve kriterlerimize uyan hoca ve futbolcu transferlerimizi tamamlamayı planlıyoruz" dedi.

A.A
SON GÜNCELLEME
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Bozüyükspor'un kulüp başkanı Cengiz Özkan, "Ay sonuna kadar mali yapımız ve kriterlerimize uyan hoca ve futbolcu transferlerimizi tamamlamayı planlıyoruz" dedi. Özkan, yeni sezonda mali şampiyonluk hedeflediklerini söyledi. Özkan, yardımcı antrenörken 2012-2013 sezonunun ikinci yarısında takımın başına getirilen Erdal İşkar ile yeni sezonda devam etmek istediklerini ancak İşkar'ın ailevi nedenlerden dolayı sözleşmeyi yenilemediğini kaydetti.

Teknik direktör arayışlarının devam ettiğini anlatan Özkan, "Teknik direktörümüz İşkar yönetiminde başarılı bir sezon geçirdik. Ay sonuna kadar mali yapımız ve kriterlerimize uyan hoca ve futbolcu transferlerimizi tamamlamayı planlıyoruz. 2013-2014 futbol sezonunda hedefimiz sportif şampiyonluktan önce mali şampiyonluk" diye konuştu. Özkan, yeni bir yapılanma yapacaklarını ve 19 kişilik yönetim kurulu üye sayısını 9 veya 11'e düşürmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler