« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa'yı sallayacağız

Fenerbahçe'nin tecrübeli yıldızı Abdullah, "Türkiye'deki hayalim gerçekleşti, şimdiki hedefim Avrupa şampiyonluğu. Ligde şampiyonluğa herkes ulaşabilir. Önemli olan Avrupa'da zaferlere imza atmak. Bu sezon büyük işler başaracağız" dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
SIKI HAZIRLIK

Samsunspor maçının bitiş düdüğü ile birlikte futbol kariyerindeki ilk lig şampiyonluğuna ulaşmanın keyfini yaşarken, "Artık çocuklarıma anlatacağım bir anım var" diyerek anlamlı bir açıklamada bulunan Abdullah Ercan şimdiki hayalinin de Avrupa şampiyonluğu olduğunu söyledi. F.Bahçe'nin tecrübeli futbolcusu Almanya kampında oldukça iddialı hazırlanıyor.

TARAFTAR HAKETTİ

Takımın yeni transferlerle güç kazandığına dikkat çeken Abdullah duygularını Hürriyet'e anlattı: "Türkiye Ligi'nde şampiyon olmak her takımın başarabileceği bir hedeftir. Önemli olan Avrupa'da zaferlere imza atmak. Biz bunun için yola çıkıyoruz. Camiamız bunu çoktan haketti. Takım olarak kendimize güvenimiz tam. Bu sezon büyük işler başaracağız."

AİLEMİN PAYI BÜYÜK

Abdullah, Milli Takım ve F.Bahçe'de istikrar dolu yıllarının tamamen profesyonelce yaşamaktan kaynaklandığına dikkat çekerek, "Eğer bir futbolcu başarılı olmak istiyorsa sosyal hayatına dikkat etmeli. Sahada varolabilmek için sürekli çalışıyorum. Ailem de bu başarımda önemli rol üstleniyor. Hedefim futbol yaşantımı F.Bahçe forması altında noktalamak" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler