« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Avrupa'yı garantilemek istiyoruz"

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından BOTAŞ Spor'un antrenörü Olcay Orak, Avrupa kupalarına gitmeyi garantilemek istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Orak, oyuncular Gamze Takmaz ve Burcu Uzun ile Adana HiltonSA'da düzenlediği basın toplantısında, Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası kurasını değerlendirdi.

Kupada eşleştikleri Galatasaray Medical Park'ın güçlü bir takım olduğunu belirten Orak, kendilerinin de ligin en çekinilen takımlarından biri olduğunu ve kupada en iyi sonucu elde etmek istediklerini kaydetti.

Ligde de bu hafta sahalarında Beşiktaş Cola Turka ile karşılaşacaklarını ifade eden Orak, “Beşiktaş Cola Turka ile ligde aynı puana sahibiz. Bu nedenle çok önemli olan maçı kazanıp, ligdeki yerimizi daha yukarılara çıkarmalıyız. Lig sonunda da Avrupa kupalarına gitmeyi garantilemek istiyoruz” dedi.

Orak, bir soru üzerine de takımının hızlı hücum yaptığını belirterek, bu nedenle çok sayı atıp kendi potalarında da çok sayı gördüklerini ifade etti.

Burcu Uzun da Türkiye Kupası karşılaşmalarının telafisinin olmadığını, bu kupayı müzelerine götürmek istediklerini söyledi.

Gamze Takmaz ise bir soru üzerine performansını sahaya daha iyi yansıtmak için çalıştığını kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz