« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa'ya gidebilirim

Beşiktaş'ın tecrübeli defans oyuncusu İbrahim Toraman, siyah-beyazlı ekibin kaptanlığını yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İbrahim Toraman, Beşiktaş Kulübü tarafından çocuklara yönelik olarak yayınlanan Yavru Kartal dergisine röportaj verirken, “Beşiktaş kaptanlığını yapmak bambaşka bir şey. Benim için büyük bir onur. Böyle büyük bir camiada kaptan olmak, bana çok şey kazandırdı. Önemli olan, buna layık olmak, hak ederek yaşamak” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta forma giymenin çocukluk hayali olduğunu dile getiren İbrahim Toraman, “Küçüklüğümden beri Beşiktaşlıyım. Hep hayalimdi ve Beşiktaş'a gelerek o hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Gaziantepspor'da oynarken başka takımlar da beni istiyordu ama ben Beşiktaş'ı tercih ettim” şeklinde görüşlerini aktardı.

Tecrübeli futbolcu ayrıca, yurt dışında forma giyme isteği olup olmadığı konusunda da “Tabii ki şartlara göre olabilir ama zaten Beşiktaş da çok büyük bir kulüp. Burada her anlamda çok mutluyum. O yüzden mutlu olduğum bir ortamdan gitmeyi istemem” diye yanıt verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler