Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Avrupalı eğitim şirketi BEITraining Türkiye'de ofis açtı

  A.A.
  03.07.2007 - 15:57 | Son Güncelleme:

  Merkezi Almanya'da bulunan Avrupalı eğitim şirketi BEITraining, Türkiye'de ofis açtı.

  Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, 11 Avrupa ülkesinde 27 adet franchise'ı olan eğitim şirketinin Avrupa'daki 12. ülke merkezini Türkiye'de açtığı, 1990 yılından beri inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Ant Grubu tarafından kurulan BEITürkiye'nin Avrupa'da ve Türkiye'de franchise yöntemiyle büyümeyi planladığı kaydedildi.

  BEITürkiye'nin Üst Yöneticisi (CEO) Şule Öztaş, önümüzdeki dönemlerde 60 bölgesel eğitim merkezi kurarak 540 eğitmen/pazarlamacı ile eğitim hizmetlerini yürütmek istediklerini bildirdi.

  Business Education International (BEI), 1996'da Almanya'nın Nürnberg şehrinde perakende, gayrimenkul ve franchise satışı, satış yönetimi ve franchise geliştirme konusunda uzman olan uluslararası konuşmacı ve iş danışmanı Rodman Gil Ostrander tarafında kuruldu. İngiltere, Avusturya, Hollanda, Yunanistan başta olmak üzere 12 Avrupa ülkesinde faaliyette bulunan BEI, sosyal gelişmeler ve ekonomik çözümler alanında kişisel eğitimler veriyor.

  BEITraining de iş kurma, ekip yönetme, takım oluşturma, farklı sektörlerde satış, çalışan oryantasyonu ve akıl hocalığı, eğitim ve koçluk uygulamaları, motivasyon ve elde tutma prosedürleri, organizasyon ve memnuniyet faktörleri konularında eğitimler veriyor.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı