« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa'dan teklif var

Fenerbahçe'de de forma giyen genç file bekçisi Serdar Kulbilge Avrupa'dan teklif oldığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Gençlerbirliği’nin başarılı kalecisi Serdar Kulbilge, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada babasının ölümünün verdiği acıya karşın Bursaspor maçında forma giydiğini belirterek, “Böylesine zor bir günde kulübümde herkes bana destek oldu. Onları yalnız bırakamazdım. Önce takımımda başarılı olacağım. Sonra üç büyüklere döneceğim. Fenerbahçe’nin 100. Yıl şampiyonluğunda pay sahibi oldum. Menajerim Hakan Özlü'yle Avrupa takımları temasa geçti. Teklifler alıyorum, ama önceliğim G.Birliği’nin başarısıdır” dedi.

 İşte son haftaların başarılı kalecisi Serdar Kulbilge’nin sözleri:

 KULÜBÜM ACIMI HAFİFLETTİ

14 gün önce babamı kaybettim. Manisaspor maçı öncesi oldu. Kamptayken haberi aldım ve acele olarak Tekirdağ’a gittim. Babamın cenazesini defnettikten sonra takımıma katıldım ve Bursaspor maçında takımımı yalnız bırakmak istemedim. Sağ olsunlar takım arkadaşlarım teknik direktörümüz Tomas Doll ve yönetimimiz bana çok büyük destek verdiler.

Bursaspor maçı benim için çok zor bir maç oldu. Yıllarca Bursaspor’da oynadıktan sonra eski takımıma rakip oldum. Değişik bir duyguydu. Elimden geleni yaptım.  Bursaspor’da 7 sezon değişik kademelerde oynadım.

FENERBAHÇE’DE BAŞARILI OLDUM

Fenerbahçe gibi Türkiye ve Avrupa’nın güzide bir kulübünde başarıyla forma giydiğime inanıyorum. Fenerbahçe’nin 100. Yılı’ndaki şampiyonlukta bir katkım olduysa ne mutlu bana…

ÖNCE GENÇLERBİRLİĞİ

Şu andaki ilk hedefim Gençlerbirliği’nin başarısı… Tomas Doll, bizi çok iyi motive ediyor. Tam olarak abi gibi davranıyor. Umarım takımımızı en üst seviyeye taşıyacağız. Başkanımız İlhan Cavcav, çok ağır bir ameliyat geçirdi.  Şu andaki durumu çok iyi... Bu nedenle mutluyuz.

ÜÇ BÜYÜKLERE GİTMEK İSTİYORUM, AVRUPA’DAN DA TEKLİF VAR

Hedefim, tekrardan üç büyük takımda forma giymek. Transfer çalışmalarımla menajerim Hakan Özlü ilgileniyor. Henüz 28 yaşındayım. Kaleciliğin olgunluk çağındayım. Umuyorum, tekrardan üç büyüklerden bir tanesinin formasını giyeceğim. Tabii, Avrupa’da da futbol oynamak istiyorum. Şu anda Avrupa’dan da teklifler alıyorum. Menajerim bu konuda gerekli çalışmaları yapıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz