Futbol Avrupa'da kupa alır gider
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avrupa'da kupa alır gider

“Arda, yurt dışına giderse üst düzey bir kulübe transfer olmalı. Onu her takıma vermeyiz. Her şey sadece para değil. Ancak, oralara gitmesi için öncelikle Avrupa’da bir kupa kaldırmalı.”

ŞAMPİYONLUK yarışından, Frank Rijkaard’a, futbolcularından rakiplerine, Federasyon ve MHK ile yaşanan sıkıntılara kadar çarpıcı açıklamalarda bulunan ve Kanaltürk’te yayınlanan Telegol programında bunları dile getiren Galatasaray Başkanı, Arda’nın geleceğiyle ilgili de tek bir şartlarının olduğunu söyledi. Polat, “Yurtdışına gidecekse bu üst düzey bir takım olacaktır” dedi ve şöyle devam etti:
Takımdan memnunum
· Şu ana kadar ortaya koyduğu performansa bakarsak, ben Arda’nın her şeyinden çok memnunum. Arda yurtdışına gitmek isterse, üst düzey bir takıma transfer olmak zorunda. Ben bunu kendisine de söyledim. İşte o zaman onun yolunu açarız. Arda’yı her takıma vermeyiz. Herşey sadece para değil. Ancak, oralara gitmesi için öncelikle Avrupa’da bir kupa kaldırmalı. O birinci şart.
·  Sezon başında yola çıkarken bütün kupaları hedefledik. Teknik direktörümüz Frank Rijkaard’a güveniyoruz. Bir sorunumuz yok. Sorumluğunun bilincinde. İşini yapmak için üst düzeyde gayret gösteriyor. Ama dışarıdan gelen eleştiriler hep vardı, yine olacak. Ondan da takımdan da memnunum.
Baros’u arıyoruz
·  Yabancı futbolcuların bazıları hemen adapte olamayabiliyor. Elano’nun öyle bir problemi olabilir. Elano’nun futbolculuğunu tartışmam bile. Ayrıca, ön tarafta pres yapan, rakip defansı yoran bir santrfora ihtiyacı var Galatasaray’ın. Baros bunu çok iyi yapıyordu. Onu arıyoruz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle