GeriAvrupa Yatakta vazgeçilmez olmanın sırları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yatakta vazgeçilmez olmanın sırları

Yatakta vazgeçilmez olmanın sırları
refid:29817376 ilişkili resim dosyası

İşte yatakta vazgeçilmez kadın olmanın sırları...

Kendine güven
Ondan utanmayın ve vücudunuzu dilediğinizce sergileyin. Erkeklerin hoşuna başka bir şey ise ışıkların altında vücudunuzu incelemektir. Bu zevki ona tattırın.

Sabah küçük dokunuşlar
Onun gün boyu sizi düşünmesi için bir şeyler yapmaya ne dersiniz? Mesela uyandığında tüm vücudunu okşayın ve öpün. Fakat asla ön sevişme ya da seks pozisyonuna geçmeyin. Bunu akşama kadar beklemesini söyleyin. Tüm gün sizi hayal edecektir.

İsteğini göster
Onu gerçekten arzuladığınızı bilsin. Gerekirse işi biraz daha derine taşıyarak onun yanında onu hayal ettiğinizi söyleyerek kendinize dokunabilirsiniz. Erkekleri cezbeden bir şey de onu fazlasıyla istemenizdir.

Soyun
Erkekler vücudundan utanan kadınları sevmezler. Onunla çırılçıplak sevişmenin zevkine varın ve sınırlarınızı zorlayın. Sizi bu şekilde görmekten tahrik olacak ve sizi düşünmeden durmayacaktır.

Zevk al, eğlen
Seksi bir görev olarak değil de eğlence olarak yapmaya özen gösterin. Sevişme sırasında herhangi bir role bürünmek onu heyecanlandıracak ve seks monotonluğunu kıracaktır.

Kendinize Has Bir Hareketiniz Olsun:
Erkekler kendi stilinizi belli eden kadınlardan vazgeçemezler.Onunla sevişirken kendi zevk noktanızı belirleyin ve onun kafasında yer etmek için bu stili her sevişmede uygulayın.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle