GeriAvrupa Yardım etmek istedi canından olacaktı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yardım etmek istedi canından olacaktı

Yardım etmek istedi canından olacaktı
refid:27060644 ilişkili resim dosyası

İskoçya’nın Laarkshire Bölgesi’ndeki Hamilton kentinde bir parktan gelen kadın çığlıklarını duyup birinin saldırıya uğradığını düşünerek yardım etmeye giden 20 yaşındaki Robyn Hannaway bıçaklı bir saldırgan tarafından bayıltıldı ve soyuldu.

Aldığı yaralar nedeniyle hastaneye kaldırılan Hannaway Facebook sayfasında başına gelenleri anlatan bir yazı yayınladı.

Hannaway “ Pazar gecesi 11:30’da Burnbank’dan BP Benzin İstasyonu'na doğru tek başıma yürüyordum. İstasyonun karşısındaki parkı geçerken bir kadının çığlıklarını duydum. Duyduğumun alkol yüzünden kavga eden bir çift almadığına emin olmak için bir dakika durup çevremi dinledim. Duyduğum sesin sadece acı içindeki bir kadına ait olduğuna kanaat getirince yardım etmek için parka doğru koşmaya başladım. Park zifiri karanlıktı ve hiç birşey göremiyordum. Sadece sese yaklaştığımı biliyordum. Ancak bir anda kadının çığlıkları kesildi ve bir adam başıma vurup beni bayılttı. Gözlerimi açtığımda karnımdan bıçaklandığımı, yüzümde bir kesik olduğunu ve çantamın da çalındığını fark ettim” dedi.

Genç kadın sözlerine “ Bunu yazmak çok sürreel geliyor. Bir insanın tanımadığı birinden nasıl bu kadar nefret edebildiğini aklım almıyor. Lütfen dikkat edin ve bunun başka birinin başına gelmesine izin vermeyin” diyerek devam etti.

İskoç polisi konu ile ilgili yaptığı açıklamada Burnbank bölgesinde gerçekleşen saldırı ile ilgili bir soruşturma yürüttüklerini söyledi ve yaşananlarla ilgili bilgi sahibi olan herkesten en kısa zamanda polisi aramalarını istedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle