GeriAvrupa Yaptığı iğrençlikten hiç pişman olmamış gibi... Kararı ağzında sakızla dinledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaptığı iğrençlikten hiç pişman olmamış gibi... Kararı ağzında sakızla dinledi

Yaptığı iğrençlikten hiç pişman olmamış gibi... Kararı ağzında sakızla dinledi

Küçük yaştaki oğluna sevgilisinin cinsel istismarda bulunmasına göz yuman, ardından sevgilisiyle bir olup oğlunu pedofillere para karşılığında satan Berin T.’nin yargılandığı dava sonuçlandı.

ALMANYA’nın Freiburg Eyalet Mahkemesi, 49 yaşındaki Berrin T.’ye 12.5 yıl hapis cezası verdi. Mahkeme Berin T.’nin suç ortağı sevgilisi Christian L.’yi de ağırlaştırılmış 12 yıl hapis cezasına çaptırdı.

Freiburg Eyalet Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşması bu sabah yapıldı. Duruşma salonuna sanıklar elleri kelepçeli getirildi. Christian L.’nin rahat hareketleri dikkati çekti. Sanık kameraların görüntü almasından ve gazetecilerin fotoğraf çekmesinden de rahatsız olmadı. Görüntü alınırken oturduğu yerde sakız çiğnedi. Bir süre sonra ise bu kez gardiyanlar Berrin T.’yi bileğindeki kelepçeli halde salona aldı. Son derece bitkin ve bakımsız görünen Berrin T., başı önde salona girip sanık sandalyesine oturdu. Kelepçesi çözüldükten sonra avukatıyla tokalaştı. Duruşma hakimi salona girene kadar da başı önde bekledi.

Yaptığı iğrençlikten hiç pişman olmamış gibi... Kararı ağzında sakızla dinledi

HAKİM KARARI OKUDU
Savcı, suçlarını itiraf eden iki sanıktan anne için 14 yıl altı ay hapis cezası istemişti. Diğer sanık Christian L. için ise 13 yıl hapis cezası talep etmişti. Hakim ise savcının talebinin altında ceza verdi. Mahkeme hakimi sanık anne için 12 yıl altı ay, sevgilisi için ise 12 yıl hapis cezası verildiğini açıkladı.

İSTİSMARDAN HAPİS CEZASI ALMIŞ
Daha önce küçük çocuklara cinsel istismarda dört yıl hapis cezası alan Christian L. hapisten çıktıktan sonra Berrin T. ile tanışmıştı. Bir çocuk annesi kadının evine yerleşen Christian L, bir süre sevgilisinin arkadaşının küçük kızına cinsel istismarda bulunmuştu. Küçük kızın bir daha eve gelmemesi üzerine bu kez sevgilisinin dört yaşındaki oğluna cinsel saldırıda bulunan Christian L., Berrin T.’nin karşı çıkması üzerine kendisini terk etmekle tehdit etmişti. Önceleri çocuğa cinsel saldırıda bulunan pedofil, daha sonra anneyi de ikna ederek küçük çocuğu para karşılığında pedofillere pazarlamaya başlamıştı. Altı yaşından dokuz yaşına kadar defalarca küçük çocuğu pedofillere pazarlayan ikili, erkek çocuğa kız kıyafetleri giydirerek görüntülerini de internet üzerinden satmıştı.
Geçen eylül ayında yakayı ele veren ikili, yaklaşık 11 aydır tutuklu yargılanıyordu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle