GeriAvrupa Ve Londra’da kaos başladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ve Londra’da kaos başladı

Ve Londra’da kaos başladı
refid:29741215 ilişkili resim dosyası

12 Eylül’de başlatılması planlanan gece metrosu servisinin üzerlerindeki iş yükünü önemli oranda artıracağını ve hayat kalitelerinin düşmesine neden olacağını iddia eden Londra metrosu çalışanları, 24 saatliğine greve gitti ve şehrin kaosa sürüklenmesine neden oldu.

Çarşamba akşamı başlayan ve Perşembe akşamına dek devam edecek olan grev şehrin merkezinde dev kalabalıkların oluşmasına neden olurken, ekstra otobüs ve vapur servisleri halın ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olamadı.

Ve Londra’da kaos başladı


Grev ile ilgili LBC radyo istasyonuna bir açıklama yapan Londra Belediye Başkanı Boris Johnson, metro çalışanlarının tepkisi nedeniyle 24 saat metro hizmetinin başlangıç tarihini 12 Eylül sonrasına ertelemek zorunda kalabileceğini, ancak “bunu çok fazla kafasına takmadığını” söyledi.

Ve Londra’da kaos başladı


Sık sık metro çalışanlarına 24 saatlik metro hizmeti projesi kapsamında “oldukça adil bir teklif yapıldığını” yineleyen Johnson, “Biz bu hizmeti sonbaharda başlatacağız demiştik ve ne olursa olsun sonbaharda başlatacağız” dedi.

Belediye Başkanı grevlere rağmen metro çalışanlarına yapılan teklifi artırmak gibi bir niyetinin de olmadığını belirtti ve “Bir çok kişi çalışanlara olan teklifimizin oldukça cömert olduğunu kabul edecektir. Kesinlikle onlara daha fazla para teklif edilmesine izin vermeyeceğim” dedi.

Ve Londra’da kaos başladı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle