Twitter'a yeni özellik!

Hürriyet Haber
18.12.2014 - 11:29 | Son Güncelleme:

Sosyal medya devlerinden Twitter'a "otomatik video özelliği" geliyor.

Facebook'un aylar önce kullanıma sunduğu ve uzun süre konuşulan otomatik video oynatma özelliği, gelen haberlere göre yakın zamanda Twitter'a da gelebilir.

Türkiye'de en aktif kullanılan sosyal ağlardan biri olan Twitter, geçtiğimiz haftalarda mobil uygulamalarına uygulama takip özelliği ekleyerek, bir kesim kullanıcı tarafından tepki almıştı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde kullanıcı sayısı bakımından Instagram'ın gerisinde kalan Twitter, yenilikçi çalışmalar ile yükselmeye çalışıyor.

Parasal anlamda da kazançlarını artırmak isteyen Twitter'ın, önümüzdeki günlerde yepyeni bir özelliği kullanıma sunması bekleniyor.

Bugünlerde gelen yeni bilgilere göre Twitter, geçtiğimiz aylarda Facebook'un kullanıma sunduğuna benzer şekilde otomatik video oynatma özelliğine sahip olacak.Yani otomatik video oynatma Twitter'a da gelirse, Facebook'ta olduğu gibi video sessiz olarak oynatılacak, kullanıcı videoya tıklarsa ses açılacak.

Paylaşılanlara göre Twitter'ın üzerinde çalışmaya devam ettiği yeni özellik, önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak.Shiftdelete'in haberine göre, özellikle reklamlar konusunda büyük getirileri olan otomatik video oynatma özelliği, mobil kullanıcıların kotalarını doldurabilme problemini ortaya çıkarsa da, sitelere büyük kazançlar sağlayabiliyor.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı