GeriAvrupa Turkish Bank 40 yaşında
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Turkish Bank 40 yaşında

Turkish Bank 40 yaşında
refid:27234902 ilişkili resim dosyası

TÜRK bankacılık sektöründe 113 yıllık bir geçmişe sahip olan Turkish Bank, İngiltere’de 40’ıncı hizmet yılını doldurması nedeniyle bir gece düzenledi.

Geceye Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar, Büyükelçilik Müsteşarı Orçun Başaran, KKTC Londra Konsolosu M. Kemal Beyazbayram, Turkish Bank Kurucu Başkanı Tanju Özyol, Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Börteçene, Turkish Bank İngiltere Genel Müdür Yardımcısı Reşat Bilgin ve Enfield Belediye Başkanı Ali Bakır’ın yanı sıra aralarında iş adamlarının da yer aldığı sayıları 300’e yakın davetli katıldı.

KENDİ DİLİNDE HİZMET

Londra’nın kuzeyinde Wood Gren bölgesinde Grand Palas’ta düzenlenen gecenin açış konuşmasını, Başkonsolos Yorulmazlar yaptı. Turkish Bank’ın 40 yıla varan bir bankacılık hizmeti sunduğunu belirten Yorulmazlar, “40’ıncı yılını kutladığımız bankanın bugünlere gelmesi, bankanın güçlü temeller üzerine kurulduğunun göstergesidir. Bankanın misyonları arsında İngiltere’de yaşayan Türk toplumuna kendi dilinde bankacılık hizmeti vermektir. Böylesine önemli bir göreve talip olan ve misyonunu 40 yıldır sürdürebilme başarısı gösteren banka yöneticileri ve personelini tebrik eder, gelecekte daha nice yıllara ulaşmasını temenni ederim” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle