GeriAvrupa Türk mahallesinde şok soygun
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk mahallesinde şok soygun

Türk mahallesinde şok soygun
refid:29746362 ilişkili resim dosyası

Berlin'de Türk'e ait bara giren kadın soyguncu, para kasasını çaldı. Soygun anı güvenlik kameralarına yansıdı. Soyguncu kadının soğuk kanlılıkla girdiği barda, para dolu kasayı alıp çıkması sadece 15 saniye sürdü.

Almanya'nın başkenti Berlin'de kadın soyguncunun soğuk kanlı kasa soygunu güvenlik kameralarına yansıdı. Temizlik görevlisinin barda temizlik yaptığı sırada bara giren 30'lu yaşlardaki soyguncu, 15 saniye içinde para dolu kasayı alarak izini kaybettirdi.

SABAH SAATLERİNDE SOYGUN

Güvenlik kameralarına an be an yansıyan soygun, Berlin'de Türk mahallesi olarak bilinen Kreuzberg'deki Kotti Bar'da gerçekleşti. Saat 07.00 sıralarında barda temizlikçi çalıştığı sırada içeri giren kadın soyguncu, hiç zaman kaybetmeden barın arkasına geçti. Yanında getirdiği ceketini önce kasanın üzerine attı. Ardından bir önceki akşamın hasılatının bulunduğu para kasasını koltuğunun altına aldı. Yan bölümde işini yapan temizlikçinin kendisini görmemesi için eğilerek barı terk eden soyguncu kadın, son bir hamleyle koltuğunun altındaki para kasasının sokakta fark edilmemesi için ceketiyle görünen kısmını da örttü. Ardından da barı terk etti. Sadece 15 saniye süren soygunun sırasında çalınan kasada ise yaklaşık 500 Euro olduğu tahmin ediliyor.

POLİS SOYGUNCUYU ARIYOR

Güvenlik görüntülerini alan polis, şimdi kadın soyguncuyu arıyor. Berlin'de özellikle de Kreuzberg semtinde son dönemlerde ev ve işyeri soygunlarında artış oldu. Soygunların önüne geçemeyen Berlin Polisi, sık sık halkı da hırsılıklara karşı uyarıyor. Emniyet, geçtiğimiz ay binaların girişine halkı uyarmak için afişler asmıştı. Almanca, Türkçe, Arapça ve diğer dillerde hazırlanan afiş ve bildirilerle, vatandaşların soygunlara karşı daha çok tedbirli olması istenmişti.

Türk mahallesinde şok soygun


Yorumları Göster
Yorumları Gizle