GeriAvrupa Türk firmaları Nürnberg’in ‘toz’unu aldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk firmaları Nürnberg’in ‘toz’unu aldı

Türk firmaları Nürnberg’in ‘toz’unu aldı

Nürnberg’de düzenlenen POWTEC- PARTEC 2019 Mekanik Proses Mühendisliği, Filtre ve Toz Toplama Ürünleri Fuarı’na 35 ülkeden 825 firma katıldı. 5 Türk firması da üç gün süren fuarda toz toplama ürünleri, hava filtleri ve maden değirmenlerini tanıttı.

ALMANYA’nın Nürnberg kentinde 6 salonda üç gün süren ‘POWTEC- PARTEC 2019Mekanik Proses Mühendisliği, Filtre ve Toz Toplama Ürünleri fuarına katılan 5 Türk firması yeni ürünlerini tanıttı.
Endüstriyel toz uzlaştırma ekipmanları üreten ve 25 ülkeye ihracat yapan ED-VAN firması Genel Müdür Yardımcısı Necmi Gürbüz, hava filtreleri ve dizaynları ile her türlü aşamayı kontrol altına alan mühendislik tasarımlarını tanıttı.

Türk firmaları Nürnberg’in ‘toz’unu aldı

TÜM DÜNYAYA HİTAP EDİYORUZ
Kocaeli’nde faaliyet gösteren Ersel Ağır Makine Sanayi’nin Proje Yöneticisi Umut Barış ise firmalara, maden sektörlerine ürettikleri değirmenleri tanıttı ve tüm dünyaya hitap ettiklerini söyledi.
İstanbul’da faaliyet gösteren Türk firması Ulpa Dust Endüstriyel Toz Toplama Sistemleri Sanayi’nin Satış Müdürü M.Tuna Yeşilırmak, ürünlerine ilginin kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle