GeriAvrupa Tinder’da şansını artırmak için mahkemeye başvurdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tinder’da şansını artırmak için mahkemeye başvurdu

Tinder’da şansını artırmak için mahkemeye başvurdu

69 yaşındaki Hollandalı Emile Ratelband, çöpçatanlık sitesi Tinder’da partner bulma şansını artırmak için gittiği mahkemede doğum tarihinin 20 yaş küçültülmesini istedi.

HOLLANDALI Emile Ratelband, çöpçatanlık sitesi Tinder’da ve iş görüşmelerinde yaşının şansını azalttığını söyleyerek mahkemeden 11 Mart 1949 olan doğum yılının 11 Mart 1969 olarak değiştirmesini istedi. Ratelband’ın duruşması Amsterdam yakınlarındaki Arnhem kentinde 1 ay içinde görülecek.

Tinder’da şansını artırmak için mahkemeye başvurdu

TİNDER’DA YANIT ALAMIYORUM
De Telegraaf gazetesine konuşan Ratelband, “İsmini değiştirebiliyorsun, cinsiyetini değiştirebiliyorsun, yaşını niye değiştiremeyesin?” dedi.
Doktorlara göre zaten 45 yaşında birinin vücuduna sahip olduğunu iddia eden Ratelband, “69 yaşındayken sınırlarım var ama 49 yaşında olursam, ev alabilirim, farklı bir araba kullanabilirim, daha fazla işle meşgul olabilirim. Tinder’da 69 yaşında olduğumu söylüyorum, yanıt alamıyorum. 49 yaşında olursam, çok daha gösterişli olurum” diye konuştu
Ancak Algemeen Dagblad gazetesinin haberine göre Hollanda’da bir kişinin doğum tarihini değiştirecek yasal mekanizma bulunmuyor.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

 

Son 24 saatte ne oldu? (08.11.2018)2İşte Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

Yorumları Göster
Yorumları Gizle