GeriAvrupa Tecavüze kalkışan amcasının cinsel organını kesti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tecavüze kalkışan amcasının cinsel organını kesti

Tecavüze kalkışan amcasının cinsel organını kesti
refid:26958848 ilişkili resim dosyası

Tecavüz etmeye çalışan amcasının cinsel organını kesti ve polis tarafından takdir edildi.

Son yıllarda Hindistan'da hızla artan tecavüz vakaları ve suçluların cezalandırılmaması yönündeki şikâyetlerin yoğunlaştığı bir dönemde polisin yaptığı açıklama herkesi şaşırttı.

Independent gazetesinin haberine göre genç kıza, tantrik tedavi uzmanı amcası tarafından tecavüz edildiği iddia edildi.

Olay, ismi açıklanmayan genç kızın, hastalanınca annesi tarafından amcasına götürülmesiyle başladı. Yeğeninin olağanüstü bir gücün etkisi altında olduğunu öne sürerek kızı kendi odasına götürdü ve burada tecavüz etmeye kalkıştı.

İddialara göre kız karşı çıkmaya kalktığında ise ağzını kapatıp ona tecavüz etti. Polis yetkililerinin yerel basına de verdiği bilgilere göre, bu eylemde herhangi bir tedavi girişimi değil sadece tecavüz amacı vardı. Olaydan sonraki gün, amcası kızı görmeye gitti ve evine çağırdı. Genç kız bu kez yanına bir kayıt cihazı ve bıçak alarak amcasının evine gitti. Genç kız amcasıyla geçen konuşmasını kayıt altına aldı ve ikinci kez tecavüze kalkıştığında amcasının cinsel organını kesti.

Hindistan’ın Bihar eyaletinin Medhepura bölgesinde yaşanan tecavüz olayında Alam Nagar karakolu başkomiseri A.K. Singh, genç kızın bıçaklı saldırıdan ceza alıp almayacağı sorusuna, “Niye dava açılsın ki? Onu cesaretinden ötürü alkışlamalıyız” diye açıklamada bulundu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle