GeriAvrupa Tecavüz iddiaları ile ilgili gözaltı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tecavüz iddiaları ile ilgili gözaltı

Tecavüz iddiaları ile ilgili gözaltı
refid:28278190 ilişkili resim dosyası

İngiliz milletvekili Simon Danczuk’un “selfie kraliçesi” lakaplı eşi Karen’in 6-11 yaşları arasında annesinin evinde yüzlerce kez tecavüze uğradığını iddia etmesinin ardından 36 yaşındaki bir adamın gözaltına alındığı açıklandı.

31 yaşındaki Danczuk’un geçen haftalarda başına gelenlerle ilgili Sun gazetesine yaptığı açıklamaların ardındani annesi Susan Burke “kızının ilgi çekmek için yalan söylediğini” iddia etmişti.

Bunun üzerine bir basın açıklaması yapan Danczuk “Yalan söylemediği” konusunda ısrar etmiş ve suçluyu bir an önce polise ihbar etmeyi planladığını açıklamıştı.

Danczuk “Taciz gerçekleştiği sırada annem genelde evde olurdu. Ben odamda tecavüze uğrarken o aşağıda tv izler ya da erkek arkadaşlarından biriyle vakit geçirirdi. Ben yaşananları bildiğini, ama görmezden geldiğini düşünüyorum. Sonuçta herşey burnunun dibinde oluyordu. Yatakta lekeler vardı. O ya benim yaşadıklarımı umursamadı, ya da kabul etmek istemedi. Her şekilde beni korumadı ve bu nedenle onu asla affetmeyeceğim” demişti.

Yaşadıklarını açıklamak için neden 20 yıl beklediği sorulduğunda “Çünkü hala olanlarla yüzleşmeye çalışıyorum. Bu çok zorlu bir süreç. Her pedofili kurbanı bunu bilir” diyen Danczuk uğradığı saldırının iç organlarına zarar verdiğini ve halen tecavüz sonucunda ortaya çıkan sağlık sorunlarından müzdarip olduğunu da belirtmişti.

Danczuk ün kazanmasına neden olan seksi selfieleri de sadece “ Güçlü olduğunu ve hayatını kontrol altına aldığını kanıtlamak için paylaştığını” iddia etmişti.

BANA İNANMAYANLARI AFFETMEYECEĞİM

Karen Danczuk bir kişinin tecavüz suçlamaları ile tutuklanmasının ardından Twitter’dan yaptığı açıklamada “Bana inanmayanları, bana hakaret edenleri asla unutmayacağım ve affetmeyeceğim” dedi.

Danczuk’un suölamaları nedeniyle gözaltına alınan kişinin kimliği basına açıklanmazken, adamın 30 Nisan tarihine kadar kefaletle serbest bırakıldığı belirtildi.

Tecavüz iddiaları ile ilgili gözaltı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle