GeriAvrupa Tanımadığı kızın saçlarını yakarak dehşet saçtı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tanımadığı kızın saçlarını yakarak dehşet saçtı

Tanımadığı kızın saçlarını yakarak dehşet saçtı
refid:27192763 ilişkili resim dosyası

Rammstein rock grubun gitaristi Richard Kruspe'nin oğlu, gittiği bir eğlence mekanında tanımadığı bir kızın saçlarını yaktı.

Almanya'nın tanıdık Rammstein grubun gitaristi Richard Kruspe'nin 21 yaşındaki oğlu Merlin B., ağır yaralama suçundan yargılandı.

ELİNDE ÇAKMAKLA DÖNDÜ
Saçları yanan 25 yaşındaki mağdur Fleur D, 11 Ocak 2014 tarihinde Berlin'deki „Prince Charles“ kulübünde yaşanan olayı mahkemede şöyle anlattı: "Arkadaşımla dans ederken, Merlin'in bana yaklaştığını fark ettim ve ona gitmesini söyledim. Bunun üzerine uzaklaştı ancak elinde bir çakmakla geri döndü. Birdenbire saçımı yaktı." Alevleri elleriyle söndürdüğünü dile getiren Fleur D, "Saçımın on, on beş santimi yandı" dedi.

"SARHOŞTUM, HATIRLAMIYORUM"
Aşırı alkol aldığını ve hiç birşey hatırlayamadığını belirterek kendini savunan Merlin B. ise "Bunu gerçekten yaptıysam özür dilerim. Böyle bir şeyi daha önce hiç yapmadım." diye konuştu.

Ancak Fleur D. bu açıklamaya itiraz etti ve olaydan sonra kapının önünde tartıştıkları sırada iki kızın dahil olarak "Bizi de daha önce rahatsız etti" dediğine dikkat çekti.

Sanık Merlin B., ağır yaralama suçundan 450 Euro tazminat cezasına çarptırıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle